Roger Hebbelinck - Avond in de Haven

Roger Hebbelinck - Avond in de Haven kopen? Bied vanaf 50!
Roger Hebbelinck - Avond in de Haven kopen? Bied vanaf 50!Roger Hebbelinck - Avond in de Haven kopen? Bied vanaf 50!Roger Hebbelinck - Avond in de Haven kopen? Bied vanaf 50!Roger Hebbelinck - Avond in de Haven kopen? Bied vanaf 50!Roger Hebbelinck - Avond in de Haven kopen? Bied vanaf 50!
  • Roger Hebbelinck (1912)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst47 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

KLeuren ets van Roger Hebbelinck

Soir au Port \ Avond in de haven

Afmetingen met lijst 50 x 47 cm
Kleurenets 34 x 30 cm

Passepartout heeft een watervlek links onder

 Onderaan rechts gesigneerd, links genummerd 1967/350, bovenop een droogstempel.

 Onderaan rechts in de plaatrand in potlood getiteld ‘Soir au port’.

Bovenaan rechts in de etsrand :  Copyright Dietrich Bruxelles, gravé et imprimé par R. Hebbelinck.
ConditieRedelijk
De ets heeft een watervlek linksonder, in de passepartout
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spijkenisse, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Roger Hebbelinck (1912)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  helena-maria
Lid sinds 2022
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
50 cm
47 cm
34 cm
30 cm
Starttijd19-10-2023 om 11:05
Eindtijd25-10-2023 om 20:57
Openingsbod € 50
ObjectlocatieSpijkenisse,  Nederland