Afmetingen met lijst 50 x 47 cm Kleurenets 34 x 30 cm
Passepartout heeft een watervlek links onder
Onderaan rechts gesigneerd, links genummerd 1967/350, bovenop een droogstempel.
Onderaan rechts in de plaatrand in potlood getiteld ‘Soir au port’.
Bovenaan rechts in de etsrand : Copyright Dietrich Bruxelles, gravé et imprimé par R. Hebbelinck.
Redelijk
De ets heeft een watervlek linksonder, in de passepartout
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spijkenisse, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80