Roger Hebbelinck - stadsgezicht .

Roger Hebbelinck - stadsgezicht . kopen? Bied vanaf 40!
Roger Hebbelinck - stadsgezicht . kopen? Bied vanaf 40!Roger Hebbelinck - stadsgezicht . kopen? Bied vanaf 40!
  • Roger Hebbelinck (1912-1987)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1945
Techniek Ets
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Stadsgezicht raadhuis en kerk . ontzuurde ets met Barth lijst .
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarn, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Roger Hebbelinck (1912-1987)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  loeluik
52 verkochte items
Alle items (2)
25 cm
30 cm
15 cm
18 cm