FA. (5)

Roger Hebbelinck - Winterzicht op de Leie

Roger Hebbelinck - Winterzicht op de Leie kopen? Bied vanaf 49!
Roger Hebbelinck - Winterzicht op de Leie kopen? Bied vanaf 49!Roger Hebbelinck - Winterzicht op de Leie kopen? Bied vanaf 49!Roger Hebbelinck - Winterzicht op de Leie kopen? Bied vanaf 49!Roger Hebbelinck - Winterzicht op de Leie kopen? Bied vanaf 49!Roger Hebbelinck - Winterzicht op de Leie kopen? Bied vanaf 49!Roger Hebbelinck - Winterzicht op de Leie kopen? Bied vanaf 49!Roger Hebbelinck - Winterzicht op de Leie kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Verkoopinboedel

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Roger Hebbelinck (1912)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 62 cm (h x b)
Lijst72 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage162/350
Prachtige kleurenlitho van de Belgische kunstenaar Roger Hebbelinck (1912-1987) naar een schilderij van de Belgische kunstenaar Albert Saverys (1886-1964).
Met potlood gesigneerd en met potlood genummerd 162/350.
Ingekaderd achter glas in een prachtige Schleiper-kader.
Goede staat.
Litho van bekend schilderij van Albert Saverys, met name “Winterlandschap aan de Leie.

Afmetingen
   met kader 87 x 72 cm
   zonder kader (dus afmetingen litho) 62 x 48 cm

In de linkerbovenhoek van de ets staat gedrukt: “Copyright Dietrich en Cie Brussels, gravé et imprimé par R. Hebbelinck”.

Ophaling door de koper in Gavere of de koper kan zelf het transport organiseren. Verzenden is onmogelijk gezien ingekaderd achter glas.

Zeer goede staat en zonder gebreken.
Bovendien ingekaderd in een kostbare Schleiper-kader.

Roger Hebbelinck (1912)

Alle items van deze kunstenaar(11)

Lid sinds 2022
0 verkochte items
87 cm
72 cm
62 cm
48 cm
Starttijd:16-06-2022 om 11:17
Eindtijd:21-06-2022 om 20:34
Openingsbod€ 49
ObjectlocatieAsper, België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie