Roger Raveel - Ets, Eén van de nog duizenden dorpsstraten in Vlaanderen en elders - Ingelijst

Roger Raveel - Ets, Eén van de nog duizenden dorpsstraten in Vlaanderen en elders - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Verkoopprijs: € 575,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Siebrand Weitenberg - Tafa kopen? Bied vanaf 50!

Siebrand Weitenberg - Tafa

  • Openingsbod € 50
Jan Dijker - aquarel kopen? Bied vanaf 75!

Jan Dijker - aquarel

  • Openingsbod € 75
Albert Saverys - Stilleven kopen? Bied vanaf 2000!

Albert Saverys - Stilleven

  • Openingsbod € 2000
Roger Raveel - Ets, Eén van de nog duizenden dorpsstraten in Vlaanderen en elders - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Roger Raveel - Ets, Eén van de nog duizenden dorpsstraten in Vlaanderen en elders - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Roger Raveel - Ets, Eén van de nog duizenden dorpsstraten in Vlaanderen en elders - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
Alle items van deze verkoper (298)
  • Roger Raveel (1921-2013)
Jaartal1975
TechniekEts
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 25 cm (h x b)
Lijst34.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage37/37

Ets getiteld 'Eén van de nog duizenden dorpsstraten in Vlaanderen en elders' uit 1975

Drukatelier: Piet Clement, Amsterdam
Uitgever: Printshop, Amsterdam.

Literatuur: Roger Raveel Het grafisch oeuvre: prenten en multiples" Octave Scheire, Uitg. Ludion, Gent 2013, nr. 48, p. 74.

Dit werk is afkomstig uit de KPN-kunstcollectie.

Het papier is licht verkleurd. Aan de verkleuring te zien heeft het werk eerder in een kleiner passe-partout gezeten.

Dit item is verkocht voor 575,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-07-2021 om 15:37
Eindtijd:01-08-2021 om 21:24

Biedingen (5):

Inderuimte
1 aug. / 21:17
€ 500
avearch
1 aug. / 21:17
€ 481
Inderuimte
1 aug. / 21:16
€ 461
avearch
1 aug. / 21:16
€ 441
Inderuimte
22 jul. / 15:44
€ 400