Roger Raveel - Felix vulgaris (5) - Verkocht

Roger Raveel - Felix vulgaris (5) kopen? Bied vanaf 650!
Roger Raveel - Felix vulgaris (5) kopen? Bied vanaf 650!Roger Raveel - Felix vulgaris (5) kopen? Bied vanaf 650!Roger Raveel - Felix vulgaris (5) kopen? Bied vanaf 650!
  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2010
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 40 cm (h x b)
Lijst60 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeefdruk nummer 5 uit de suite felix vulgaris, een editie van MB graphics en 1 van de laatste edities ontworpen door Raveel. Gedrukt op Hahnemühle papier, 300 gram.

Gecatalogiseerd in Roger Raveel, het grafisch oeuvre: prenten en multiples p.215 nr 267

Zeer mooi zwevend ingekaderd met triple passe-partout. Ophangklaar.
Met blinddrukstempel.

Dit item is verkocht voor 672,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-10-2022 om 11:09
Eindtijd:23-10-2022 om 22:01
DKL27art
23 okt. / 11:57
€ 585