Roger Raveel - Offset “dubbende man”

Roger Raveel - Offset “dubbende man” kopen? Bied vanaf 275!
Roger Raveel - Offset “dubbende man” kopen? Bied vanaf 275!Roger Raveel - Offset “dubbende man” kopen? Bied vanaf 275!Roger Raveel - Offset “dubbende man” kopen? Bied vanaf 275!Roger Raveel - Offset “dubbende man” kopen? Bied vanaf 275!Roger Raveel - Offset “dubbende man” kopen? Bied vanaf 275!
  • Roger Raveel (1921-2013)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1977
Techniek Offset
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 750
Offset “dubbende man” van Roger Raveel
Afkomstig uit kunstmap hedendaagse Belgische kunstenaars, in oplage van 750 stuks.
Jaar: 1977
Niet genummerd/ gesigneerd
Mooi Ingeframed in kader 50x40 cm
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 16,20
Naar Duitsland € 16,20
Europese Unie € 26,00
Wereldwijd € 68,50