Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Portfolio |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10 exemplaren |
Rommert Boonstra, gesigneerde en genummerde foto. Formaat 59 x 48 cm. Met passe partout 70 x 90 cm. Afgedrukt in een oplage van 1 van 10 exemplaren. De foto kan worden opgehaald in onze schatkamer Rotor in Gorcum of zonder passe partout aangetekend verzonden worden in een stevige kartonnen verpakking.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.In overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.Foto is door het glas vand e lijst heen genomen.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 24-10-2022 om 8:51 |
Eindtijd | 7-11-2022 om 20:07 |