Ron Rooymans - Ron Rooymans ets 1977 - oplage 25 ex. - Verkocht

Ron Rooymans ets 1977 - oplage 25 ex. kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Ron Rooymans ets 1977 - oplage 25 ex. kopen? Bied vanaf 20!Ron Rooymans ets 1977 - oplage 25 ex. kopen? Bied vanaf 20!Ron Rooymans ets 1977 - oplage 25 ex. kopen? Bied vanaf 20!
  • Ron Rooymans (1941-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een mooie ets van Ron Rooymans uit de serie 'Crevenish' uit 1977.

Het werk is gesigneerd en genummerd (oplage 25 ex.) en voorzien van een reliëfstempel (rechtsonder).

Afmetingen blad: 69 cm x 55,5 cm en is in goede conditie.

Eventuele verzendkosten: €8.95