Ronald Abram - geometrische compositie - litho uit de Prent 190 serie (1973) - Verkocht

Ronald Abram - geometrische compositie - litho uit de Prent 190 serie (1973) kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399

Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Ronald Abram (1938-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Ronald Abram (1938 - 1999)

geometrische compositie

kleurenlitho

jaar: 1973

hand gesigneerd

genummerd 152/190

zonder lijst

formaat: circa 76 x 54 cm

uitgegeven door Prent 190, Utrecht

conditie: licht verkleurd, met handling marks langs de randen, overigens prima staat

licht verkleurd, met handling marks langs de randen, overigens prima staat

Ronald Abram (1938-1999)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
54 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-05-2020 om 21:00
Eindtijd:05-05-2020 om 21:20
Irisreedijk
05 mei / 17:18
€ 60