Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles II - Verkocht

Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles II kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles II kopen? Bied vanaf 55!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles II kopen? Bied vanaf 55!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles II kopen? Bied vanaf 55!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles II kopen? Bied vanaf 55!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles II kopen? Bied vanaf 55!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles II kopen? Bied vanaf 55!Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles II kopen? Bied vanaf 55!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A

Prachtige zeefdruk van Boonacker.
Beeldformaat: 30 x 90 cm

Mahe, Seychelles II, zeefdruk

Ronald BOONACKER

Schilder

Geboren te Bussum in 1955.

Opleiding:

Boonacker is autodidact.

Woont en werkt in Amsterdam. Ook heeft Boonacker een atelier in het Mexicaanse Acapulco.

Boonacker staat bekend om zijn felgekleurde landschappen. Hij wordt hiertoe geïnspireerd door de vele reizen die hij heeft gemaakt en nog steeds maakt, naar onder meer zijn favoriete bestemmingen in Spanje, Italië en Brazilië. Tegelijkertijd is elk werk gebaseerd op de Nederlandse traditionele landschappen en stillevens. Als Boonacker een bepaalde omgeving wilt vastleggen, maakt hij er eerst een aquarel van, die dan later kan dienen ter herinnering wanneer hij aan een schildering begint. Het enorm warme gevoel dat de tropische stranden, eilanden en zonsondergangen in zijn werk uitstralen, hangt samen met Boonackers positieve kijk op het leven.

Binnen Nederland € 10,00

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (22)

Geplaatst door  duif
Lid sinds 2018
1926 verkochte items
Alle items (0)
100 cm
40 cm