| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ronald Boonacker zeefdruk 'Tanzania II'.
Het werk is gesigneerd, betiteld en genummerd (oplage 90 stuks).
De zeefdruk is ingelijst in een zilver/zwarte houten lijst, afmetingen: 107 x 71 cm.
Een werk met prachtig kleurgebruik.
Gezien de kwetsbaarheid kan het werk niet verzonden worden, uiteraard wel worden opgehaald.
Kan ingelijst bezorgd worden per koerier; prijs in overleg.
| Transport | |
| Garantie | |