Ronald Boonacker - Ronald Boonacker zeefdruk 'Tanzania II' ingelijst. - Verkocht

Ronald Boonacker zeefdruk 'Tanzania II' ingelijst. kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker zeefdruk 'Tanzania II' ingelijst. kopen? Bied vanaf 75!Ronald Boonacker zeefdruk 'Tanzania II' ingelijst. kopen? Bied vanaf 75!Ronald Boonacker zeefdruk 'Tanzania II' ingelijst. kopen? Bied vanaf 75!Ronald Boonacker zeefdruk 'Tanzania II' ingelijst. kopen? Bied vanaf 75!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Ronald Boonacker zeefdruk 'Tanzania II'.

Het werk is gesigneerd, betiteld en genummerd (oplage 90 stuks).

De zeefdruk is ingelijst in een zilver/zwarte houten lijst, afmetingen: 107 x 71 cm.

Een werk met prachtig kleurgebruik.

Gezien de kwetsbaarheid kan het werk niet verzonden worden, uiteraard wel worden opgehaald.
Kan ingelijst bezorgd worden per koerier; prijs in overleg.