Ronald Tolman - Surrealistische compositie - Verkocht

Ronald Tolman - Surrealistische compositie kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 78,20 (Incl. 15% veilingkosten)

Ronald Tolman - Surrealistische compositie kopen? Bied vanaf 85!Ronald Tolman - Surrealistische compositie kopen? Bied vanaf 85!Ronald Tolman - Surrealistische compositie kopen? Bied vanaf 85!Ronald Tolman - Surrealistische compositie kopen? Bied vanaf 85!Ronald Tolman - Surrealistische compositie kopen? Bied vanaf 85!Ronald Tolman - Surrealistische compositie kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  depi

Lid sinds 2018
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/20
Zeer mooie ets van Ronald Tolman van 1989.
Het werk in in nieuwstaat zonder enige schade of verkleuring.
Door de kunstenaar getekend, gedateerd en genummerd met potlood.
Beeldformaat: 17 x 23,5 cm

Ronald Tolman (1948)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  depi

Lid sinds 2018
5 verkochte items
39.5 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 78,20(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2022 om 16:27
Eindtijd:05-07-2022 om 08:12
evanessen
04 jul. / 21:16
€ 68