Gerard Schaperkotter - 2 boekwerken (1x gesigneerd met opdracht) & kaart & prijslijst
Jan de Hamer - 2 prachtig ingelijste pasteltekeningen boerderijen
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Softcover |
Onderwerp | Beeldende Kunst |
Afmetingen | 21 x 15 cm (h x b) |
Pagina's | 216 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
In goede gebruikte staat. Taschen-boek heeft naam voorin. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 24-3-2024 om 20:26 |
Eindtijd | 1-4-2024 om 19:02 |