Ru van Rossem - Feestdag in Rajasthan - Verkocht

Ru van Rossem - Feestdag in Rajasthan kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ru van Rossem - Feestdag in Rajasthan kopen? Bied vanaf 100!Ru van Rossem - Feestdag in Rajasthan kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Rumpt15

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Ru van Rossem (1924-2007)
Jaartal1991
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
Lijst125 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16/31
Puntgaaf hand gesigneerde ets/aquatint in mooie zilverkleurige lijst

Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2020 om 15:10
Eindtijd:24-12-2020 om 22:31
Biedingen (5)
hdendee
24 dec. / 22:23
€ 130
MauRooi
24 dec. / 20:21
€ 120
Mountainoak
24 dec. / 20:20
€ 110
MauRooi
24 dec. / 20:20
€ 110
Mountainoak
13 dec. / 18:50
€ 100