Ruud Cornelisse - Ruiter - Verkocht

Ruud Cornelisse - Ruiter kopen? Bied vanaf 45!
Ruud Cornelisse - Ruiter kopen? Bied vanaf 45!Ruud Cornelisse - Ruiter kopen? Bied vanaf 45!Ruud Cornelisse - Ruiter kopen? Bied vanaf 45!Ruud Cornelisse - Ruiter kopen? Bied vanaf 45!Ruud Cornelisse - Ruiter kopen? Bied vanaf 45!Ruud Cornelisse - Ruiter kopen? Bied vanaf 45!Ruud Cornelisse - Ruiter kopen? Bied vanaf 45!Ruud Cornelisse - Ruiter kopen? Bied vanaf 45!Ruud Cornelisse - Ruiter kopen? Bied vanaf 45!Ruud Cornelisse - Ruiter kopen? Bied vanaf 45!Ruud Cornelisse - Ruiter kopen? Bied vanaf 45!Ruud Cornelisse - Ruiter kopen? Bied vanaf 45!
  • Ruud Cornelisse (1940)
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst32 cm x 41.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerd: R. Cornelisse
Titel: Ruiter

Achterzijde:
R. Cornelisse
Ruiter
Grafiek op doek

Het schilderij is in uitstekende staat.

Ophalen of verzenden
Bij verzending gaat het schilderij goed verpakt en aangetekend met de post mee.

Ruud Cornelisse (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  ilonca

82 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
41.3 cm
32 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-10-2022 om 21:13
Eindtijd:21-10-2022 om 12:25
pmier
21 okt. / 11:41
€ 45