14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/20 |
Ets van Ruud Matthes uit 1988. Titel: Boom(4). Nummer: 4/20. Afmetingen blad H38 x b28cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b16.5cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
Ruud Matthes (Amsterdam, 1948) is autodidact, het onderwerp van zijn grafiek is het landschap. In 1989 verhuisde hij naar Griekenland. In de periode 2004 – 2013 veelvuldig reizen naar Azie.
Sinds 2015 woont hij in Bulgarije.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 31-8-2021 om 10:41 |
Eindtijd | 17-9-2021 om 19:43 |