5. Ruud Matthes

Ruud Matthes (1948)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Ruud MATTHES (Amsterdam 1948)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Ruud Matthes - Ets: boom(4) - 1988 kopen? Bied vanaf 45!

Ruud Matthes - Ets: boom(4) - 1988

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd29-07-2021 om 22:45

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ruud Matthes - Ets: boom(2) - 1987 kopen? Bied vanaf 45!

Ruud Matthes - Ets: boom(2) - 1987

Eindtijd01-08-2021 om 20:24

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen28.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst