Salvador Dali - Engel met Christuskind - Zeefdruk

Salvador Dali - Engel met Christuskind - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Salvador Dali - Engel met Christuskind - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!Salvador Dali - Engel met Christuskind - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!Salvador Dali - Engel met Christuskind - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!Salvador Dali - Engel met Christuskind - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!Salvador Dali - Engel met Christuskind - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!Salvador Dali - Engel met Christuskind - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!Salvador Dali - Engel met Christuskind - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!Salvador Dali - Engel met Christuskind - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!Salvador Dali - Engel met Christuskind - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
  • Salvador Dali (1904-1989)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1950
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 33 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage MDCXLVII / MM
Zeefdruk door Salvador Dali
Voorstelling van een gevleugelde engel met het Christuskind in haar handen
Losbladig, beeldmaat 33x44, bladmaat 50x65
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Dali'
Tevens gesigneerd en gedateerd in de druk r.o.: '1950'
Romeins genummerd l.o. in potlood: 'MDCXLVII / MM' = 1647 /2000
Ter authenticiteit blinddruk (Gal/Dali) m.o. in het blad

Fraai blad, niet verkleurd
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Salvador Dali (1904-1989)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  lenteman
3519 verkochte items
Alle items (68)
44 cm
33 cm