Salvador Dali - Lady Godiva - Verkocht

Salvador Dali - Lady Godiva kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Salvador Dali - Lady Godiva kopen? Bied vanaf 225!Salvador Dali - Lady Godiva kopen? Bied vanaf 225!Salvador Dali - Lady Godiva kopen? Bied vanaf 225!Salvador Dali - Lady Godiva kopen? Bied vanaf 225!Salvador Dali - Lady Godiva kopen? Bied vanaf 225!Salvador Dali - Lady Godiva kopen? Bied vanaf 225!
  • Salvador Dali (1904-1989)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Salvador Dali

Een Litho op papier uit 1983
gesigneerd rechtsonder
linkerkant blindstempel  George's Israel Editeur  en Spadem
Ingelijst

Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Salvador Dali (1904-1989)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  Kopkoffie
Lid sinds 2020
35 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
50 cm
70 cm
40 cm
60 cm

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd6-12-2023 om 10:43
Eindtijd18-12-2023 om 17:33
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken