Sam Francis - Abstract composition, 1976 - Verkocht

Sam Francis - Abstract composition, 1976 kopen? Bied vanaf 1850!

Verkoopprijs: € 1.840,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Sam Francis - Abstract composition, 1976 kopen? Bied vanaf 1850!Sam Francis - Abstract composition, 1976 kopen? Bied vanaf 1850!Sam Francis - Abstract composition, 1976 kopen? Bied vanaf 1850!Sam Francis - Abstract composition, 1976 kopen? Bied vanaf 1850!Sam Francis - Abstract composition, 1976 kopen? Bied vanaf 1850!

Geplaatst door  BudgetArt
FA. (10)

53 verkochte items
  • Sam Francis (1923-1994)
Jaartal1976
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen129 cm x 129 cm (h x b)
Lijst143 cm x 143 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage38

 Sam FRANCIS (1923-1994)

Omschrijving : Abstract composition, 1976
Medium : Lithografie op papier
Afmetingen : 129 x 129 cm

Signatuur : gesigneerd door de kunstenaar midden onder.
Met de blinddruk van de uitgever Gemini G.E.L. , Los Angeles.Catalog raisonne ref. :  SF75-730 SF250

In een mat zwarte gallery lijst; 143 x 143 cm, (!!)
Verzending wordt op basis van goedkoopste koerier berekend. ( Nederland ca. 100 Euro)

.

Sam Francis (1923-1994)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  BudgetArt
FA. (10)

53 verkochte items
143 cm
143 cm
129 cm
129 cm
Dit item is verkocht voor 1.840,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-12-2020 om 20:18
Eindtijd:10-12-2020 om 08:36
Slim
09 dec. / 12:17
€ 1600