| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Kunstenaar: Sam Middleton (New York 1927)
Titel: Abstract Composition
Techniek: collage in olieverf - gemengde techniek op papier incl. lijst met glas
Gesigneerd en gedateerd 1962
Formaat: 74x65cm
Conditie: in perfecte staat
verzenden mogelijk, of ons advies ophalen in de galerie .
Het werk van Sam Middleton is in musea over de hele wereld te zien; Australie, Israel en Nederland waaronder het stedelijk Museum Amsterdam, en van Bommel van Dam in Venlo.
| Transport | |
| Garantie | |