Sam Middleton - Sam Middleton - 'Abstract Composition'- collage/olieverf/gemengde techniek op papier - Verkocht

Sam Middleton - 'Abstract Composition'- collage/olieverf/gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 250!

  • Sam Middleton (1927-2015)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Kunstenaar: Sam Middleton (New York 1927)

Titel: Abstract Composition

Techniek: collage in olieverf - gemengde techniek op papier incl. lijst met glas

Gesigneerd en gedateerd 1962

Formaat: 74x65cm

Conditie: in perfecte staat

verzenden mogelijk, of ons advies ophalen in de galerie .

Het werk van Sam Middleton is in musea over de hele wereld te zien; Australie, Israel en Nederland waaronder het stedelijk Museum Amsterdam, en van Bommel van Dam in Venlo.