Scheurich Keramik - set van 2 vintage West Germany vazen - Verkocht

Scheurich Keramik - set van 2 vintage West Germany vazen kopen? Bied vanaf 50!
Scheurich Keramik - set van 2 vintage West Germany vazen kopen? Bied vanaf 50!Scheurich Keramik - set van 2 vintage West Germany vazen kopen? Bied vanaf 50!Scheurich Keramik - set van 2 vintage West Germany vazen kopen? Bied vanaf 50!Scheurich Keramik - set van 2 vintage West Germany vazen kopen? Bied vanaf 50!Scheurich Keramik - set van 2 vintage West Germany vazen kopen? Bied vanaf 50!Scheurich Keramik - set van 2 vintage West Germany vazen kopen? Bied vanaf 50!
  • Scheurich Keramik (1928)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen18 cm x 10 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
Prachtige vazen met oranje/geel glazuur. In perfecte staat

Nummer 203-18

Verzending: Ik bezorg kwetsbare items persoonlijk. Versturen met de post is niet langer verantwoord vanwege het te hoge risico dat het item beschadigd aankomt bij de klant. Dit item word alleen binnen Nederland bezorgd.

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-11-2022 om 23:03
Eindtijd:04-12-2022 om 19:10
Mongijs
30 nov. / 18:10
€ 50