Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst

Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
  • Sebo Detmers (1910-1994)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
Lijst60.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi bewaarde tekening van de Soester kunstenaar Sebo Detmers (1910-1994).
Hij staat bekend om zijn expressionistische landschappelijke schilderijen en (kleurrijke) stillevens.
Voorstelling: Kwakelbrug met kerk op de achtergrond in Edam. De laatste foto geeft een recent beeld van hetzelfde tafereel!
Datering: vermoedelijk jaren '60
Met de hand gesigneerd als "S. Detmers", linksonder
Fraai ingelijst in originele, wit geschilderde massief houten lijst met passe-partout.
Het geheel ziet er zeer goed uit en kan zo aan de muur!
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Geboren in Den Helder in 1910. Grootste deel van zijn leven gewoond en gewerkt in Soestdijk/Soest. Op latere leeftijd verhuisd naar Drente (Noordlaren) en aldaar overleden in 1994.
Kwalificaties: Autodidact;  linosnijder, schilder, tekenaar
Onderwerpen: bloemstillevens, landschappen
Maakte ook (vroege) pop-art
Lid van: Amersfoortse Kunstenaars Genootschap 'De Ploegh'
Zijn stijl is te omschrijven als romantisch realisme en heeft vaak het bloemstilleven en het landschap tot onderwerp. “Elk schilderij van mij is geïnspireerd door een bepaalde gedachte en een goed schilderij maak je nooit voor de tweede keer”, vertelde de kunstenaar eens in een interview.

Het geheel verkeert -zeker gezien de ouderdom- in een prachtige staat. Voor mij niet duidelijk: Blad en passe-partout kunnen licht egaal verkleurd zijn maar dat hoeft niet het geval te zijn. Beoordeel zelf aan de hand van de foto's

Sebo Detmers (1910-1994)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
253 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
42.5 cm
60.5 cm
32 cm
50 cm
Starttijd:11-09-2022 om 14:42
Eindtijd:24-09-2022 om 21:09
Openingsbod € 35
ObjectlocatieHoorn, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa