Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 49 cm (h x b) |
Incl. lijst | 62 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Krachtig signatuurwerk van Serge Poliakoff. Aquatint-ets op papier, niet gesigneerd . In een nette lijst, achter glas en met een gaaf zuurvrij passe-partout. Allemaal in zeer goede staat. Literatuur: Poliakoff - oeuvrecatalogus stempels/prenten, p. 226-227 Nr. XVII.
Deze ets was gevoegd bij de catalogus van de tentoonstelling "Serge Poliakoff" in de galerie Der Spiegel (Keulen) in 1964, de oplage was slechts 300 stuks. Het was een dubbelzijdige inlegvel, dus uitgegeven met een vouw.
Zie ook:
1) https://www.edition-original.com/de/literature/illustrated-books/arp-werke-poliakoffs-geh-durch-den-1964-61912
2) https://www.originalgrafik.de/Serge-Poliakoff-Radierung-Aquatinta-in-Braun-Grau-und-Schwarz-1964::2247:336.html
Afmetingen: 73cm x 62cm (inclusief lijst), 49cm x 38cm (vel)
Dit item heeft de voorkeur om af te halen maar kan zeer goed verpakt en op kosten van de koper aangetekend worden verzonden. Glasbreuk is voor rekening van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 7-11-2022 om 20:40 |
Eindtijd | 26-3-2023 om 12:35 |