Sieb Posthuma - WEB FOOD..... - Verkocht

Sieb Posthuma - WEB FOOD..... kopen? Bied vanaf 75!
  • Sieb Posthuma (1960-2014)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1995
TechniekPenseel (Inkt)
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele prent van Sieb Posthuma

Sieb Posthuma (1960-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  endyk177
FA. (5)

211 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-02-2021 om 14:14
Eindtijd:05-03-2021 om 15:06
kunst2000
05 mrt. / 08:54
€ 75