5. Sieb Posthuma

Sieb Posthuma (1960-2014)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Sieb POSTHUMA (Rotterdam 1960 - Amsterdam 2014)

Sieb Posthuma - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Catalpa 4' | 1998 kopen? Bied vanaf 100!

Sieb Posthuma - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Catalpa 4' | 1998

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd18-06-2021 om 19:18

Jaartal1998
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst