Siebrand Weitenberg - titel : A dream to wake-up

Siebrand Weitenberg - titel : A dream to wake-up kopen? Bied vanaf 75!
Siebrand Weitenberg - titel : A dream to wake-up kopen? Bied vanaf 75!Siebrand Weitenberg - titel : A dream to wake-up kopen? Bied vanaf 75!Siebrand Weitenberg - titel : A dream to wake-up kopen? Bied vanaf 75!Siebrand Weitenberg - titel : A dream to wake-up kopen? Bied vanaf 75!Siebrand Weitenberg - titel : A dream to wake-up kopen? Bied vanaf 75!Siebrand Weitenberg - titel : A dream to wake-up kopen? Bied vanaf 75!
  • Siebrand Weitenberg (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 62 cm (h x b)
Lijst73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Zeefdruk 50x62, linksonder met potlood getiteld en rechtsonder met potlood gesigneerd
WEITENBERG en gedateerd '91 mooi en goed ingelijst (Barth-lijst)

Op a.z. diverse stickers o.a. galerieprijs destijds HFL. 550,00

Siebrand Weitenberg is een Nederlandse hedendaagse kunstenaar die in 1960 in Hillegom werd geboren. Tussen 1980 en 1986 studeerde hij aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Weitenberg maakt grafische kunst, schilderijen, tekeningen, gouaches, aquarellen en foto's. Belangrijke onderwerpen in zijn werk zijn liefde, hoop, paradijs en natuur. Zijn werk kenmerkt zich door felle kleuren en is geïnspireerd door de romantiek. Weitenberg is ook docent in zijn atelier in Den Haag. Hij heeft verschillende tentoonstellingen gehad in Nederland, waaronder Pulchri Studio (Den Haag) en WTC (Rotterdam). Zijn werk is te vinden in particuliere en openbare collecties.

Siebrand Weitenberg (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Hannes1948
FA. (6)

Lid sinds 2020
103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
93 cm
73 cm
62 cm
50 cm
Starttijd:01-03-2022 om 21:39
Eindtijd:05-03-2022 om 20:58
Openingsbod € 75
ObjectlocatieAlblasserdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie