Sieghard Pohl - Gigant - Verkocht

Sieghard Pohl - Gigant kopen? Bied vanaf 1!
  • Sieghard Pohl (1925-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 20 exemplaren
Sieghard Pohl
gesigneerd en genummerd met potlood

gebruikssporen langs de randen

Sieghard Pohl (1925-1994)

Duits Duits

Geplaatst door  Renee
FA. (51)

2858 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:20-12-2019 om 09:06
Eindtijd:30-12-2020 om 19:29
Biedingen (2)
obvious
29 dec. / 06:59
€ 3
LilianBakker
27 dec. / 18:11
€ 1