Kleuren houtgravure Bingerden (108x63) van Siemen Dijkstra,ingelijst in een strakke beuken bloklijst met museum glas. De fotos geven een indruk. Siemen Dijksta (Den Helder 1968) Is gerenommerd graficus die zelf drukt. Kleurenhoutsneden in beperkte oplage, elke kleur heeft zijn eigen drukgang en tussen de kleuren wordt het reeds gedrukte weggesneden. Herdruk is dus niet mogelijk. Ook maakt hij aquarellen. Zijn werk is behalve in particuliere collecties in binnen en buitenland ook opgenomen in de collectie van Het Drents Museum. Hij won vorig jaar op de Académie des Beaux-Arts in Parijs de Prix de Gravure Mario Avati voor zijn houtsnijkunst. Dijkstra (53) is de eerste Nederlander die deze internationale prestigieuze grafiekprijs in ontvangst neemt.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wittelte, Nederland
koeriersdienst