Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Collage |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 26.7 x 19.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mooie pentekening+collage door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt plus papier knipsels . . aan de achterzijde een krantenartikel over de collectie van Theo Wolvecamp met daarbij een tekening van neen gespleten gezicht en de opmerking HAARLEM MAFIA RUMPFF?
Datering NRC 30 10 92
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Recto Constructivistische collage in inkt en papier verso tekening in inkt
techniek: oostindische inkt en papier
formaat: 26,7 x 19,4 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Mooie dubbelzijdige tekening/ collage van Siep van den Berg. Uitstekende conditie | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 1-6-2020 om 14:51 |
Eindtijd | 9-10-2020 om 15:31 |