Siep van den Berg - COLLAGE en TEKENING # recto/verso, 1992, nieuwstaat - Verkocht

Siep van den Berg - COLLAGE en TEKENING # recto/verso, 1992, nieuwstaat kopen? Bied vanaf 48!
Siep van den Berg - COLLAGE en TEKENING # recto/verso, 1992, nieuwstaat kopen? Bied vanaf 48!Siep van den Berg - COLLAGE en TEKENING # recto/verso, 1992, nieuwstaat kopen? Bied vanaf 48!Siep van den Berg - COLLAGE en TEKENING # recto/verso, 1992, nieuwstaat kopen? Bied vanaf 48!Siep van den Berg - COLLAGE en TEKENING # recto/verso, 1992, nieuwstaat kopen? Bied vanaf 48!Siep van den Berg - COLLAGE en TEKENING # recto/verso, 1992, nieuwstaat kopen? Bied vanaf 48!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekCollage
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26.7 cm x 19.4 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Mooie pentekening+collage  door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt plus papier knipsels . . aan de achterzijde een krantenartikel over de collectie van Theo Wolvecamp  met daarbij een tekening van neen gespleten gezicht en de opmerking HAARLEM MAFIA RUMPFF?

Datering NRC 30 10 92

Kunstenaar: Siep van den Berg

titel:  Recto Constructivistische collage in  inkt en papier  verso tekening in inkt

techniek:  oostindische inkt en papier

formaat: 26,7 x 19,4 cm.

jaar:  1992

conditie : Mint

herkomst: prive collectie

Mooie dubbelzijdige tekening/ collage van Siep van den Berg. Uitstekende conditie

Siep van den Berg (1913-1998)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

151 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
19.4 cm
26.7 cm
Dit item is verkocht voor 55,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-06-2020 om 14:51
Eindtijd:09-10-2020 om 15:31
MarieVF
09 okt. / 11:51
€ 48