| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Jaartal | 1976 |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Drager | Papier |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 20.2 x 27.8 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
elkaar afdekkende rechthoeken en vierkanten die binnen het vlak een constructivistische compositie vormen.
titel: zonder titel
jaar : 1976
gesigneerd : SvdB in zwarte pen
gedateerd : 21 7 76
afmetingen : 27,8 x 20,2 cm.
conditie: mint
tekening wordt plat en aangetekend verzonden aan de winnende bieder.
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Constructivistische Pentekening uit 1976 | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||