Siep van den Berg - #CONSTRUCTIVISTISCHE TEKENING # 1980, mint - Verkocht

Siep van den Berg - #CONSTRUCTIVISTISCHE TEKENING # 1980, mint kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

Siep van den Berg - #CONSTRUCTIVISTISCHE TEKENING # 1980, mint kopen? Bied vanaf 35!Siep van den Berg - #CONSTRUCTIVISTISCHE TEKENING # 1980, mint kopen? Bied vanaf 35!Siep van den Berg - #CONSTRUCTIVISTISCHE TEKENING # 1980, mint kopen? Bied vanaf 35!Siep van den Berg - #CONSTRUCTIVISTISCHE TEKENING # 1980, mint kopen? Bied vanaf 35!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1980
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 29.7 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Mooie pentekening door Siep van den Berg. Pentekening. Op de verso zijde een krantenartikel over het overlijden van de schilder Vieira da Silva. Met daaronder de door Siep handgeschereven tekst ." In 1947 in Parijs  viel ze mij al op"

Kunstenaar: Siep van den Berg

titel:  Constrcutivistische compositie in potlodd en inkt

techniek: potlood en oostindische inkt

formaat: 29,7 x  19 ,5 cm.

jaar:  1980

conditie : Mint

herkomst: prive collectie

Aan beide zijden van het bald voorstellingen door Siep van den Berg met op de achterzijde een met de hand geschreven tekst door Siep van den Berg
Binnen Nederland € 4,25