| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Jaartal | 1980 |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Drager | Papier |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 29.7 x 19.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mooie pentekening door Siep van den Berg. Pentekening. Op de verso zijde een krantenartikel over het overlijden van de schilder Vieira da Silva. Met daaronder de door Siep handgeschereven tekst ." In 1947 in Parijs viel ze mij al op"
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constrcutivistische compositie in potlodd en inkt
techniek: potlood en oostindische inkt
formaat: 29,7 x 19 ,5 cm.
jaar: 1980
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
Conditie| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Aan beide zijden van het bald voorstellingen door Siep van den Berg met op de achterzijde een met de hand geschreven tekst door Siep van den Berg | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||