Siep van den Berg - Dubbelzijdige abstracte Compositie, Collage + Pen # 1990, mint

Siep van den Berg - Dubbelzijdige abstracte Compositie, Collage + Pen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 65!
Siep van den Berg - Dubbelzijdige abstracte Compositie, Collage + Pen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 65!Siep van den Berg - Dubbelzijdige abstracte Compositie, Collage + Pen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 65!Siep van den Berg - Dubbelzijdige abstracte Compositie, Collage + Pen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 65!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1990
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20.9 x 12.9 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Recto mooie pentekening in potlood en inkt door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt . Verso zijde abstracte compositie collage + pen tekening.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ilpendam, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 23,25