Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1954 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 17 x 12 cm (h x b) |
Incl. lijst | 21 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goede staat. Propere maar goedkope inlijsting. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 11-5-2022 om 12:26 |
Eindtijd | 25-5-2022 om 22:26 |