Siep van den Berg - Innige omhelzing - Inkt op papier - Verkocht

Siep van den Berg - Innige omhelzing - Inkt op papier  kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Siep van den Berg - Innige omhelzing - Inkt op papier  kopen? Bied vanaf 125!Siep van den Berg - Innige omhelzing - Inkt op papier  kopen? Bied vanaf 125!Siep van den Berg - Innige omhelzing - Inkt op papier  kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Maras
FA. (10)

Lid sinds 2017
98 verkochte items
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1959
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
Lijst30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Siep van den Berg
Tims 1913 - Amsterdam 1998

*Originele gesigneerde collage op papier van Siep van den Berg uit 1959
Titel : Innige omhelzing
Afmeting : +/- 18x 13 cm
gesigneerd Rechtsonder en gedateerd 6 10 59
Igelijst met omlijsting en zuurvrij passepartout
*Afkomstig uit nalatenschap van Siep van den Berg. Authenticiteit is gegarandeerd en ook gedocumenteerd

Siep van den Berg (1913-1998)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Maras
FA. (10)

Lid sinds 2017
98 verkochte items
20 cm
30 cm
13 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:15-10-2018 om 17:31
Eindtijd:20-10-2018 om 19:58
Ber-64
20 okt. / 19:51
€ 125