Siep van den Berg - Naakt

Siep van den Berg - Naakt kopen? Bied vanaf 70!
Siep van den Berg - Naakt kopen? Bied vanaf 70!Siep van den Berg - Naakt kopen? Bied vanaf 70!Siep van den Berg - Naakt kopen? Bied vanaf 70!Siep van den Berg - Naakt kopen? Bied vanaf 70!Siep van den Berg - Naakt kopen? Bied vanaf 70!Siep van den Berg - Naakt kopen? Bied vanaf 70!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1954
Techniek Pen (Inkt)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 49 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Grote pentekening van Siep van den Berg. Zeer fraai getekend in diens wat kubistische trefzekere stijl. Handgesigneerd met toevoeging 'Paris' en gedateerd 29 1 54.
ConditieRedelijk
Het werk heeft ouderdomsvlekjes.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 30,00