| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Jaartal | 1979 |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Drager | Papier |
| Stijl | Expressionistisch |
| Onderwerp | Dieren |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 27.8 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd |
Prachtig uitgewerkte tekening van een vredesduif
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: zonder titel
techniek: pentekening
formaat: 27,8 x 20 cm.
jaar: 1979
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
Conditie: mint| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Mooi uitgewerkte tekening waarbij de vredesduif loskot uit een boek. een van de weinige tekeningen uit het schetsboek waar Siep van den berg NIETS heeft bijgeschreven. Conditie is uitstekend. | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||