Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Probeer het maar eens om een aaneengesloten, bijna perfect vierkantje uit de losse pols te tekenen. En dan de volgende 1 of 2 millimeter groter of kleiner. Voordat iemand zo ver is, zijn er tientallen jaren van oefenen verstreken.
Afmetingen beeld: 20,2 X 11.7 cm.
Signatuur:r.o. Handgesigneerd met potlood.
Jaar: r.o. 19 september 1980. met potlood.
De tekening wordt geleverd onder een passe partout van museumkwaliteit.
De afmetingen hiervan zijn 40 X 30 cm. (Dat is dus groter dan op de foto.)
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
ZZZW
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 16-3-2018 om 12:26 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 20:26 |