Siep van den Berg - # CONSTRUCTIVISTISCHE COMPOSITIE in pen # 1990, mint - Verkocht

Siep van den Berg - # CONSTRUCTIVISTISCHE COMPOSITIE in pen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 39!
Tekening / Aquarel

Siep van den Berg - # CONSTRUCTIVISTISCHE COMPOSITIE in pen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 39!Siep van den Berg - # CONSTRUCTIVISTISCHE COMPOSITIE in pen # 1990, mint kopen? Bied vanaf 39!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1990
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 29.6 x 19.2 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

mooie tekening  door Siep van den Berg . Tekening met los geplakt strookje en  X markering door Siep van den Berg. . van den Berg markeerde die composities met een X die hij verder wenste uit te werken,. Dit is een van die bijzondere gemarkeerde tekeningen. Opgezet in potlood en daarna overtrokken met oost indische inkt

Kunstenaar: Siep van den Berg

jaar : 1990

titel:   Constructivistische compositie in potlood en inkt

techniek: potlood tekening daarna uitgevoird in oost indische inkt

formaat: 29.6 x 19.2 cm.

conditie : Mint

herkomst: prive collectie

Binnen Nederland € 4,35