| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Jaartal | 1990 |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Drager | Papier |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 29.6 x 19.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd |
mooie tekening door Siep van den Berg . Tekening met los geplakt strookje en X markering door Siep van den Berg. . van den Berg markeerde die composities met een X die hij verder wenste uit te werken,. Dit is een van die bijzondere gemarkeerde tekeningen. Opgezet in potlood en daarna overtrokken met oost indische inkt
Kunstenaar: Siep van den Berg
jaar : 1990
titel: Constructivistische compositie in potlood en inkt
techniek: potlood tekening daarna uitgevoird in oost indische inkt
formaat: 29.6 x 19.2 cm.
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
Conditie| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||