Sigurdur Gudmundsson - ets - 'Gestern' - 1989 - Verkocht

Sigurdur Gudmundsson - ets - 'Gestern' - 1989 kopen? Bied vanaf 125!
Sigurdur Gudmundsson - ets - 'Gestern' - 1989 kopen? Bied vanaf 125!Sigurdur Gudmundsson - ets - 'Gestern' - 1989 kopen? Bied vanaf 125!Sigurdur Gudmundsson - ets - 'Gestern' - 1989 kopen? Bied vanaf 125!Sigurdur Gudmundsson - ets - 'Gestern' - 1989 kopen? Bied vanaf 125!Sigurdur Gudmundsson - ets - 'Gestern' - 1989 kopen? Bied vanaf 125!Sigurdur Gudmundsson - ets - 'Gestern' - 1989 kopen? Bied vanaf 125!Sigurdur Gudmundsson - ets - 'Gestern' - 1989 kopen? Bied vanaf 125!
  • Sigurdur Gudmundsson (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen38 cm x 44 cm (h x b)
Passe-partout60 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ets van de hand van de Ijslandse kunstenaar Sigurdur Gudmundsson.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd, gedateerd en getiteld.

Het geheel verkeert in prima conditie.

Sigurdur Gudmundsson (1942)

IJslanderIJslanderNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

687 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
65 cm
60 cm
44 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-05-2020 om 18:11
Eindtijd:25-06-2020 om 15:29
rutgerdrum
25 jun. / 15:27
€ 125