Olieverf op een triplex paneel. Gesigneerd rechtsonder. Paneelmaat 24x30 cm. Lijstmaat 32x38x3 cm. Simon de Heer werd geboren te Beemster op 16 november 1885 en overleed te Bloemendaal op 19 maart 1970. Opleiding aan de Rijksschool voor Kunstnijverheid te Amsterdam en de Rijksacademie voor Beeldende Kunst te Amsterdam (1908-1912). Leerling van J.J. Aarts, Antoon Derkinderen en Pieter Dupont. Lid van de kunstenaarsverenigingen Sint Lucas te Amsterdam en Kunst Zij Ons Doel te Haarlem. Schilder, aquarellist, pastellist, pen tekenaar en etser.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit werk.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 12,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00