Simon Koene - Geen titel

Simon Koene - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Simon Koene - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!Simon Koene - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Simon Koene (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1974
Techniek Litho
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 39 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 89/100
Stilleven van bloemen en planten met tor in zwart/wit