Simon Vinkenoog - Niemand ontvalt je in het Niets dat overblijft, zeefdruk - Verkocht

Simon Vinkenoog - Niemand ontvalt je in het Niets dat overblijft, zeefdruk kopen? Bied vanaf 80!
Simon Vinkenoog - Niemand ontvalt je in het Niets dat overblijft, zeefdruk kopen? Bied vanaf 80!Simon Vinkenoog - Niemand ontvalt je in het Niets dat overblijft, zeefdruk kopen? Bied vanaf 80!Simon Vinkenoog - Niemand ontvalt je in het Niets dat overblijft, zeefdruk kopen? Bied vanaf 80!Simon Vinkenoog - Niemand ontvalt je in het Niets dat overblijft, zeefdruk kopen? Bied vanaf 80!
  • Simon Vinkenoog (1928-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
OnderwerpTekst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90

Filosofisch, kleurrijk werk van Simon Vinkenoog.  Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’98) en genummerd (17/90).  In mint conditie.

Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 51cm x 41cm (beeld)

Simon Vinkenoog (1928-2009)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (256)
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-09-2020 om 11:34
Eindtijd:09-10-2020 om 19:26
MaryKlees456
06 okt. / 18:33
€ 80