Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/10 |
Ets van Sjaak Kaashoek uit 1986. Titel: Atelierinterieur Nummer 4/10. Afmetingen blad: H66 x b51 cm. Afmetingen voorstelling: H40.5 x b32.5. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Wat plakresten aan de randen van vorige inlijsting, voorstelling is helemaal in goede staat. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 8-8-2018 om 15:08 |
Eindtijd | 20-8-2018 om 21:56 |