Sjer Jacobs - peinzende figuur --monotype--gemengde techniek - Verkocht

Sjer Jacobs - peinzende figuur --monotype--gemengde techniek kopen? Bied vanaf 61!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Sjer Jacobs (1963)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Techniek Monotype
Stijl Romantisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 31 x 34 cm (h x b)
Passe-partout 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie gemengde techniek van Sjer Jacobs een juweeltje in huis.
Het glas ontbreekt verder in uitstekende staat
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 13,80
Naar Duitsland € 13,80
Europese Unie € 23,00

Sjer Jacobs (1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  jozeph
Lid sinds 2010
279 verkochte items
Alle items (26)
51 cm
71 cm
34 cm
31 cm