Sjoerd Bakker - Ets - 1978

Sjoerd Bakker - Ets - 1978 kopen? Bied vanaf 45!
Sjoerd Bakker - Ets - 1978 kopen? Bied vanaf 45!Sjoerd Bakker - Ets - 1978 kopen? Bied vanaf 45!Sjoerd Bakker - Ets - 1978 kopen? Bied vanaf 45!Sjoerd Bakker - Ets - 1978 kopen? Bied vanaf 45!Sjoerd Bakker - Ets - 1978 kopen? Bied vanaf 45!
  • Sjoerd Bakker (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageArtist proof
Ets van Sjoerd Bakker. Jaar: 1978.  Oplage: Artist proof. Afmetingen blad: h38 x  b55.5cm. Afmetingen voorstelling h21 x b39cm. Het werk is rechts onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

De ets is in goede staat. Op de witte rand zit verkleuring en kreukjes op van een vorige inlijsting.(zie foto). Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Sjoerd Bakker (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (307)
55.5 cm
38 cm
Starttijd:27-08-2019 om 11:48
Eindtijd:06-09-2019 om 20:01
Openingsbod € 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland