Sonja Leutholff Zeefdruk abstractOplage 12/40R.o. voluit gesigneerd en gedateerdBeeldmaat 29,50 x 39 cmLijstmaat 51,50 x 61,50 cm Lijst is van hout, geen wissellijst
PP18-152
Goed
Krasjes op de lijst, verder in goede en nette conditie.
Geen verkleuring etc.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,50