5. Sonja Leutholff

Sonja Leutholff (1950)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Sonja LEUTHOLFF (Groningen 1950)

Sonja Leutholff - E. A. 7 koppermaandagprenten van Forma Aktua kopen? Bied vanaf 50!

Sonja Leutholff - E. A. 7 koppermaandagprenten van Forma Aktua

Geplaatst doorruud-dj

Eindtijd09-05-2021 om 22:42

Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst