Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38.5 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20 |
Lot van 2 linosnedes van Stijn Peeters.
Verschenen in 2006 in een oplage van 20 exemplaren.
- Titel: 'Man met hond' en 'Gesprek van de dag'
Beide: 15/20.
Beide: Genummerd en gesigneerd door de kunstenaar.
Beeldformaat: 29 x 22,4 cm.
Deze linosneden bevinden zich ook in de collectie van het Van Abbemuseum in Eindhoven.
Peeters schrijft over deze lino's: 'Over the course of two years, from 2003 to 2005, I made a series of 73 linocuts. I used scenes from everyday life in combination with big world politics, trying to build a document that would be of lasting value.' Zie ook www.stijnpeeters.com. 2006
Zullen vlak verzonden worden in stevige verpakking met T&T.
Verzending B: 15€ NL: 20€
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 21-12-2019 om 9:08 |
Eindtijd | 2-1-2020 om 19:25 |