In opdracht geveild:
Originele potlood tekening van Jan Rijlaarsdam. Mooi ingelijst, kan zo aan de muur.
Boerderij
Jaartal: onbekend
Afmetingen lijst: 51cm x 42cm
Afmetingen tekening: 32cm x 22cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Ja
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden, verzendkosten 15 euro aangetekend en verzekerd. Of Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: